אפליקציה המאפשרת עצמאות לאנשים עם מוגבלות, על-ידי קישור בינם ובין סביבתם החברתית, בזמן אמת תוך יצירת ביטחון ושליטה במצבי מצוקה

סטטוס הפרויקט

הפרויקט נרכש ע"י יונתן, תלמיד בוגר התכנית מתיכון חוגים בחיפה. נמצא כעת בפיילוט משתמשים

קישורים עדכניים לאפליקציה

קישור לאתר: https://losty-app.com/

קישור לאפליקציה להורדה באנדרואיד: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lostyproject.LostyApp

האתגר

לאנשים עם מוגבלות קוגניטיבית יש קושי רב לנהל אורח חיים עצמאי, ללא תלות באנשים הסובבים אותם. בעת מצוקה הם עלולים ללכת לאיבוד, לא להבין היכן הם נמצאים במרחב וכיצד לצאת מהמצב בו הם נמצאים. כמו כן מצד ההורים, חסרה הוודאות, במידה והילד/בוגר מחוץ לבית (בעבודה או בעמותה).

הפתרון

לוסטי היא אפליקציית מובייל חוצת פלטפורמות לשירותי מיקום ומצוקה. האפליקציה מאפשרת למשתמש, בלחיצת כפתור, לשלוח התראה עם מיקום מדויק למקושריו, שהוגדרו עבורו מראש. האפליקציה מספקת יכולת תקשורת הדדית בין כל המקושרים המשוייכים לאותו משתמש, דבר המאפשר תמרון וסנכרון מלא בין כולם.

הצוות

יונתן כהן
פיתוח טכנולוגי
תלמיד מגמת הנדסת תוכנה בתיכון חוגים, חיפה. מאוהב בעולם התכנות ומדעי המחשב. רכש את המיזם ומפעיל פיילוט משתמשים במאי 2022
אופק סרוסי
פיתוח עסקי
סטודנט לכלכלה ויזמות שנה ג׳ ב-IDC. מגיע מעולמות הפיתוח והקוד, בבעלותו חברה טכנולוגית המספקת פתרונות בתחום אוטומציית וידאו ורינדור בענן לארגונים.
מיכאל נחמיאס
עיצוב UX.UI
מעצב חווית משתמש ואפטריסט ב-8 שנים האחרונות. בא מעולמות עיצוב והנפשת שילוט דיגיטלי, עיצוב אתרים לחברות סטארטאפ. עוסק בפיתוח חדשני של שילוב בין קוד לגרפיקה ושימוש נרחב של הטכנולוגיה במוצרים שונים