אפליקציה שיעודה להקל על אנשים מאוכלוסיות הקידום להשתלב בשוק התעסוקה בצורה נגישה יותר תוך התחשבות בצרכיהם ובהתאם ליכולותיהם וביצועיהם.

סטטוס הפרויקט

מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף: [email protected]

האתגר

כיום ישנם 150,000 עובדים מאוכלוסיית הקידום אשר כשירים ומחפשים עבודה ומנגד כ-145,000 משרות פנויות.
מועמדים  מאוכלוסיות הקידום נזקקים לעיתים להתאמות מיוחדות מצד מקום העבודה. מעסיקים שונים במשק לא בהכרח יודעים לבצע התאמות אלו ולהתמודד עם המגבלות השונות של העובדים. בכדי לעשות חיבור איכותי בין המועמד למעסיק יש צורך להעביר בצורה מדויקת ויעילה את המגבלות של כל מועמד וגם להבין בצורה טובה את רמת ההתאמה של המועמד לתפקיד.

הפתרון

אפליקציה שנועדה להקל את תהליך שילוב בעלי המוגבלויות ואנשים מאוכלוסיות מוחלשות בשוק התעסוקה.

האפליקציה משתמשת בחידונים ומשחקים אובייקטיבים כדי לדרג את יכולות המשתמשים בתחומים שונים. ביחד עם מערכת צ'אט חכמה שעוזרת להבין את המגבלה והצרכים של המשתמש טוב יותר. כך אנו יוצרים פרופיל מועמד טוב ומדויק יותר שיעזור למעסיקים להבין האם המועמד מתאים לעבודה.

 

1 2 3 4

אימפקט

עלויות למשק עקב חוסר עבודה בקרב אוכלוסיית קידום: 5 מיליארד ₪. במידה ו11% בלבד מהמעסיקים יתחילו לקבל מועמדים מאוכלוסיית הקידום צפויות הכנסות של 1.01 מיליארד ₪
קידום התייחסות שווה לאדם עם מגבלה תוך התמקדות בכישורים וביכולות שלו
תוספת הון אנושי למשק - חסכון כלכלי בעלויות הנמנעות עקב שילוב אנשים מאוכלוסיות קידום צמצום העוני והאבטלה בשוק והגדלת הכנסת הכספים לכלכלת המדינה וסיוע בגדילתה

הצוות

עומר דוד בן ברון
פיתוח טכנולוגי
יסכה שמואלי
עיצוב UX/UI
טל ענבר
שיווק אימפקט
רוני יערי
מנטורית מלווה
מנהלת מוצר