הקמת פלטפורמה למורי החינוך המיוחד לשיתוף תכנים חינוכיים כגון מערכי שיעור, דפי עבודה, קבצים וסרטונים המיועדים באופן ייחודי לחינוך המיוחד.
מוצע להמשך פיתוח

סטטוס הפרויקט

פרויקט 'ALUMEET' מחפש שותפים לדרך ומציע לחברות ההייטק הישראליות 'לאמץ' אותו כחלק מהאחריות התאגידית בארגון ולהמשיך פיתוח במסגרת התנדבות עובדיםׁ ׁ(MAX CSRׂ). מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים: [email protected]

האתגר

אחת מהבעיות המרכזיות אשר מתמודדים עמה מורי החינוך המיוחד בישראל, היא חוסר יכולת לגשת למערכי שיעור מותאמים לתחום החינוך המיוחד. מורי החינוך המיוחד נאלצים ל"בזבז" זמן חינוך יקר על מנת ליצור מערך שיעור מותאם או לבזבז זמן על מנת להתאים מערך שיעור מתחום החינוך הרגיל כמו גם להסתמך על תחושת בטן בנוגע לאיכותם של מערכי השיעור שהם מעבירים לכיתתם. 

 

הפתרון

פלטפורמה שיתופית המאפשרת גישה למערכי שיעור מצוינים המתאימים לתחום החינוך 

הפלטפורמה תאפשר בעזרת התחברות נוחה לכל מורה לשתף מערך שיעור, להשתמש במערכי שיעור קיימים של מורים אחרים ולחפש אחר מערך שיעור מתאים בעזרת מנוע חיפוש דמוי גוגל אשר יאפשר חווית משתמש נוחה לתפעול. 

הפלטפורמה תאפשר לכל מורה לשתף מערך שיעור, להוסיף ולעדכן תוכן למערכי שיעור קיימים וליצור מערכי שיעור מותאמים אישית אשר יורכבו על בסיס מערכי שיעור שאהב.

1 2 3 4

אימפקט

חסכון חודשי מוערך של עלויות פיתוח לעמותה - 120k בחודש
הערכה של כ-400 משתמשים ישירים בחצי שנה הראשונה - חסכון של כ-20 שעות עבודת הכנת מערכי שיעור בחודש לפחות
פוטנציאל השפעה על 7,700 מורים ב-385 בתי ספר לחינוך מיוחד ו- 4,828 כיתות לחינוך מיוחד בבתי ספר לחינוך רגיל
פוטנציאל השפעה עקיף על 260,000 תלמידי חינוך מיוחד בישראל

הצוות

יובל הדר
פיתוח טכנולוגי
רועי בסון
פיתוח עסקי
נועם שאול
עיצוב UX.UI
דוד אופנהיים שמש
עיצוב UX.UI