מערכת המחברת בין אנשים בקהילה לעשיית הטוב ונתינה הדדית –  בשיתוף אגף הרווחה והשירותים החברתיים ורשת מרכזים קהילתיים בית שמש

סטטוס הפרויקט

מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף: [email protected]

 

האתגר

אנשים רוצים לתת.

רוצים להרגיש חלק מהקהילה ולהכניס לשגרת חייהם התנדבות או תרומה אך נמנעים לעשות זאת לעתים קרובות ממספר סיבות עיקריות: שגרת חיים עמוסה, חוסר התאמה בין האפשרויות הזמינות עבורם לבין כישוריהם ויכולותיהם וקושי במציאת מקום הקרוב לביתם.

 

מובילי קהילות רוצים לחבר. 

על מנת לפתח חוסן קהילתי יש לייצר חיבורים משמעותיים בין האנשים ולייצר הזדמנויות לחיבורים בין אנשים על פי הצרכים והיכולות של האנשים בקהילה. 

לייצר את החיבורים הללו ללא מערכת דיגיטלית הינו מורכב מאוד ודורש משאבים, בעיקר של זמן ופעילים רבים הפועלים ליצירת החיבורים הללו.

 

הפתרון

מערכת המחברת בין א.נשים בקהילה לפי תחומי עניין משותפים לנתינה ועזרה הדדית. 

יצרנו מערכת המחברת בין אנשים בקהילה על בסיס מיקום, צורך ותחומי עניין משותפים. כל אדם המעוניין לתת או לקבל יכול להיכנס ולאחר תהליך הרשמה קצר ופשוט המערכת תציע עבורו חיבורים עם אנשים אחרים בקהילה על בסיס מיקום ותחומי עניין רלוונטיים למשתמש. 

על מנת לייצר תחושת ביטחון יפעילו את המערכת רכזי קהילות מקומיים אשר יאשרו את המשתמשים בראיון קצר ויהיו זמינים עבור המשתמשים לאישור בקשות אנונימיות וכמובן לפתרון בעיות מול משתמשים אחרים.

1 2 3 4

אימפקט

חוסן קהילתי - תחושת קהילה נותנת תחושה טובה לתושבים, מעודדת נדיבות ונתינה ומפתחת עסקים מקומיים
פיתוח קהילות מקומיות וארציות - כל מנהל קהילה יוכל לפתח את החיבור בין האנשים בצורה ייחודית המותאמת להון האנושי בקהילה

הצוות

אורטל סמואל
פיתוח טכנולוגי
מלכי בן שושן
עיצוב UX/UI
יוליה צמח
שיווק אימפקט
ארז פוגל
מנטור מלווה
מנהל מוצר